Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Finished
mn: Дууссан
