Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Active
ms: Aktif

en: Testing
ms: Menguji

en: Finished
ms: Selesai
