Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Changed
oc: Modificat

en: Testing
oc: Tèst

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Variants
oc: Variantas

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Add variant
oc: Apondre una varianta
