Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال
