Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Finished
sr: Завршено

en: Draft
sr: Предлог
