Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Changed
sv: Ändrad

en: Testing
sv: Test

en: Finished
sv: Avslutat

en: Variants
sv: Varianter

en: Draft
sv: Utkast

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
