Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Finished
ta: முடிந்து விட்டது
