Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Finished
te: పూర్తయింది
