Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Changed
tr: Değişti

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Draft
tr: Taslak

en: Add variant
tr: Değişke ekle
