Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Testing
ug: سىناش

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Draft
ug: كوپىيە
