Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Testing
cy: Profi

en: Finished
cy: Wedi gorffen
