Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε
