Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Testing
hr: Testiranje

en: Finished
hr: Završeno
