Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Finished
ka: დასრულებულია
