Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់
