Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Paused
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ತಡೆಯಾಗಿದೆ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
