Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
