Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Testing
nl: Tests

en: Finished
nl: Voltooid

en: Variants
nl: Varianten

en: Draft
nl: Concept

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
