Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Testing
pl: Testowanie

en: Finished
pl: Ukończono

en: Variants
pl: Warianty

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Draft
pl: Szkic

en: Add variant
pl: Dodaj wariant
