Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Changed
pt: Alterado

en: Testing
pt: Testando

en: Finished
pt: Concluído

en: Variants
pt: Variações

en: Draft
pt: Rascunho

en: Add variant
pt: Adicionar variante

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
