Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال

en: Finished
ur: ختم شد
