Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Finished
vi: Đã hoàn thành

en: Paused
vi: Đã tạm dừng

en: Draft
vi: Nháp

en: automatic
vi: tự động
