Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Finished
af: Voltooi
