Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Finished
bn: সম্পাদিত
