Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Add variant
bo: བྱེ་བྲག་ཁ་སྣོན
