Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Changed
cs: Změněno

en: Testing
cs: Testování

en: Finished
cs: Hotovo

en: Variants
cs: Varianty

en: Draft
cs: Koncept

en: Add variant
cs: Přidat variantu
