Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Finished
kk: Аяқталды
