Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Changed
lv: Labots

en: Testing
lv: Testēšana

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Draft
lv: Melnraksts
