Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय
