Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय
