Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Changed
ru: Изменение

en: Testing
ru: Тестирование

en: Finished
ru: Завершено

en: Variants
ru: Варианты

en: Draft
ru: Черновик

en: Add variant
ru: Добавить вариант

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
