Server-side A/B Testing (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Finished
sq: Përfundoi
