ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Support
af: Ondersteuning

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: 1 hour
af: 1 uur
