ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Help
ar: مساعدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: External
ar: خارجي

en: Features
ar: الخصائص

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
