ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Email
ast: Corréu electrónicu
