ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Help
az: Dəstək

en: External
az: Xarici

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı
