ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Features
be: Функцыі

en: Webform
be: Анкета

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
