ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: - None -
bg: - Не -

en: Quote
bg: Оферта

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Email
bg: Е-поща

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.
