ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
