ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Quote
da: Tilbud

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Help
da: Hjælp

en: 1 hour
da: 1 time

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: External
da: Eksterne

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Completed
da: Gennemført

en: Webform
da: Webformular

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: 24 hours
da: 24 timer

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: An unknown error occurred.
da: En ukendt fejl opstod.

en: Scheduled
da: Planlagt

en: In Progress
da: I gang

en: Configured
da: Konfigureret

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
