ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Error Message
et: Veateade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Help
et: Abi

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: External
et: Väline

en: Features
et: Omadused

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: 1 week
et: 1 nädal

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Field mappings
et: Välja mappingud
