ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Help
eu: Laguntza

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua
