ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Quote
fi: Lainaus

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Help
fi: Ohje

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: External
fi: Ulkoinen

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Completed
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: An unknown error occurred.
fi: Tuntematon virhe tapahtui.

en: Troubleshooting
fi: Ongelmanratkaisu

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Use global settings
fi: Käytä sivustonlaajuisia asetuksia

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
