ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Status
fr: État

en: Support
fr: Assistance technique

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Quote
fr: Citer

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Description field
fr: Champ description

en: Help
fr: Aide

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: API Key
fr: Clé d'API

en: External
fr: Externe

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Completed
fr: Terminé

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: 24 hours
fr: 24 heures

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: An unknown error occurred.
fr: Une erreur inconnue est survenue.

en: Troubleshooting
fr: Dépannage

en: Scheduled
fr: Planifié

en: In Progress
fr: En cours

en: Configured
fr: Configuré

en: Job Status
fr: Statut de l'offre d'emploi

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ

en: Important:
fr: Important :
