ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Completed
ga: Déanta

en: 1 week
ga: seachtain amháin
