ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Help
gl: Axuda

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: External
gl: Externo

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Completed
gl: Completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas

en: Configured
gl: Configurado
