ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
