ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: - None -
he: - ללא -

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Description field
he: שדה תאור

en: Help
he: עזרה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Email
he: דוא"ל

en: External
he: חיצוני

en: Features
he: פיצ'רים

en: Completed
he: נשלם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: About
he: אודות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Scheduled
he: מתוזמן
