ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Support
hr: Podrška

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Help
hr: Pomoć

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Email
hr: E-pošta

en: External
hr: Eksterni

en: Last Name
hr: Prezime

en: Features
hr: Značajke

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške
