ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Support
hu: Támogatás

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Help
hu: Súgó

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: External
hu: Külső

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Features
hu: Jellemzők

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Email: @email
hu: E-mail: @email

en: Webform
hu: Űrlap

en: Company Name
hu: Cégnév

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Required Fields
hu: Kötelező mezők

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: API Credentials
hu: API kulcsok

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefon

en: Field mappings
hu: Mező leképezések
